Etat Wychowawca w ośrodku wsparcia i integracji w murowańcu(nr 3534)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Wychowawca w ośrodku wsparcia i integracji w murowańcu(nr 3534)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/3534
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków na stanowisku pracy należy w szczególności:1. Opieka nad uczestnikami zajęć.2. Przygotowywanie i realizacja szczegółowego planu zajęć: opiekuńczo-wychowawczego dla dzieci i młodzieży, integracji dorosłych uczestników.3. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zajęć.4. Pomoc w rozwiązywaniu trudności szkolnych dzieci.5. Rozpoznawanie potrzeb rozwojowych i opiekuńczych wychowanków.6. Organizowanie zajęć rozwijających zainteresowania i uzdolnienia dzieci i młodzieży.7. Dobór, planowanie odpowiednich zajęć odpowiadających danej grupie wiekowej.8. Kierowanie procesem wychowawczym dzieci i młodzieży.9. Ścisła współpraca z Kierownikiem Świetlicy i Ośrodków Wsparcia i Integracji w zakresie organizowania wycieczek, wypoczynku letniego i zimowego (półkolonie, kolonie), imprez środowiskowych, mających na celu integrację środowiska lokalnego i rodzinnego.10. Ścisła współpraca z sołectwem miejscowości, w której znajduje świetlica oraz pracownikiem socjalnym, który w rejonizacji posiada tą miejscowość.11. Stałe promowanie placówki.WARUNKI PRACY- umowa o pracę na zastępstwo w wymiarze 1 etatu,- praca od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do godz. 18.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:1.niezbędne : - wykształcenie wyższe, w tym również licencjat na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub na innym kierunku, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą,- wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, w tym również licencjat uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauk o rodzinie, resocjalizacji, lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej,- obywatelstwo polskie,- zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,- nieposzlakowana opinia.2. dodatkowe : - doświadczenie na podobnym stanowisku,- umiejętność organizacji pracy i kreatywność,- umiejętność planowania i realizacji indywidualnej i grupowej pracy z uczestnikami świetlicy w różnych grupach wiekowych, dostosowanej do ich stanu zdrowia, możliwości, potrzeb i zainteresowań,- włączanie się w życie placówki i dyspozycyjność, - umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,- wysoka kultura osobista,- mile widziane prawo jazdy kat. B oraz aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 571 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy