Etat Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klienta niemieckojęzycznego (nr 4134)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista do spraw sprzedaży i obsługi klienta niemieckojęzycznego (nr 4134)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4134
OBOWIĄZKI:
Praca na oferowanym stanowisku polega na pozyskiwaniu klientów potrzebujących opieki dla osób starszych na terenie Niemiec, Luksemburga oraz Holandii. Do obowiązków należy koordynowanie współpracy z klientem przez przedstawienie mu oferty, negocjowanie warunków umowy, finalizację umowy oraz utrzymywanie relacji w trakcie trwania umowy (zazwyczaj wieloletniej).Kontakt z klientem odbywa się telefonicznie oraz mailowo w języku niemieckim. Branża, w której pracujemy opiera się na regularnych rozmowach z pracownikami i klientami, na rozwiązywaniu problemów poprzez empatyczne podejście, umiejętność negocjacji i mediacji. Poza biznesowym podejściem oczekujemy więc umiejętności nawiązywania trwałego i ciepłego kontaktu z klientami, opartym na szacunku i zaufaniuJeśli chcesz codziennie przychodzić do miejsca, gdzie nie będziesz tylko pracownikiem, ale będziesz współpracownikiem, który ma realny wpływ na decyzje podejmowane w firmie. Chcesz pracować w miejscu z osobami, które będą korzystały z Twojego doświadczenia i wspierały Twój dalszy rozwój w firmie i poza nią? A więc Ty szukasz nas, a my na Ciebie czekamy. Podejmiemy współpracę z osobami, które:- biegle posługują się językiem niemieckim w mowie i piśmie- chcą mieć realny wpływ rozwój firmy i realizowane projekty- są odpowiedzialne i asertywne- potrafią działać w sposób nieszablonowy i szybko podejmować decyzje- są zaangażowane i chcą współtworzyć dobra i nieskrępowaną atmosferę w miejscu swojej pracy- szukają stałego, stabilnego zatrudnienia w firmie z długoletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy:- wynagrodzenie od 3600-5600 netto- pracę stacjonarną w centrum miasta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00- możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez organizację szkoleń- jasną ścieżkę awansu- firmę przyjazną czworonogom.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Dwa lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 900 - 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy