kandydatów

Etat Archiwista-magazynier(nr 4372)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Archiwista-magazynier(nr 4372)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4372
OBOWIĄZKI:
prowadzenie archiwum zakładowego - przyjmowanie, porządkowanie, wypożyczanie i terminowe brakowanie dokumentów, bieżące prowadzenie ewidencji w magazynie, prawidłowe przyjmowanie i udokumentowanie przychodów i rozchodów materiałów, utrzymywanie kontaktu z kontrahentami z krajów rosyjskojęzycznych, prace porządkowe i sprzątanie magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: archiwizacja dokumentów
Uprawnienia: znajomość procesów magazynowych
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość języków rosyjskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na sprawną komunikację drogą mailową i telefoniczną oraz czytanie dokumentów[Umiejętność 1] : dokładność, rzetelność[Inne] : Jest wymagany język rosyjski dla rozmów, czytania dokumentów i pisania maili (nie jest wymagany certyfikat)

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy