kandydatów

Etat Referendarz sądowy (nr 4447)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referendarz sądowy (nr 4447)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4447
OBOWIĄZKI:
Referendarz sądowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagania inne:

Na stanowisko referendarza sądowego może być mianowany ten kto spełniawymagania określone w art. 27 § 1 ustawy z dnia 25. 07. 2002r. - Prawoo ustroju sądów administracyjnych (Dz.U. z 2021r., poz. 137):1. ma obywatelstwo polskiej korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich,2. jest nieskazitelnego charakteru,3. ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczneuznane w Polsce,4. pozostawał co najmniej trzy lata na stanowiskach związanych ze stosowaniem lubtworzeniem prawa administracyjnego.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy