kandydatów

Etat Projektant konstrukcji aluminiowych

Firma: MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5804304, z dnia 2021-10-15

Projektowanie, produkcja konstrukcji aluminiowo - szklanych.

Projektant konstrukcji aluminiowych

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji,
  • sporządzanie wycen dla klienta,
  • prowadzenie uzgodnień z klientami i biurami projektowymi,
  • sporządzanie dokumentacji wykonawczej i produkcyjnej,
  • nadzór nad realizowanymi projektami,
  • tworzenie dokumentacji technicznej dla klienta oraz na potrzeby produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ,
  • zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • udział w tworzeniu zupełnie nowych rozwiązań.

Oferujemy

  • wdrożenie i cykl szkoleń,
  • obsługa ciekawych i nowoczesnych inwestycji budowlanych,
  • dynamiczny i motywujący zespół projektantów,
  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie nowoczesnych technologii aluminiowych i szklanych,
  • umowa o pracę.