kandydatów

Etat Monter wiązek kablowych(nr 4661)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Osielsko

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Monter wiązek kablowych(nr 4661)
Miejsce pracy: Osielsko
Numer: StPr/21/4661
OBOWIĄZKI:
Praca przy montażu wiązek kablowych (m.in. cięcie kabli ręczne i mechaniczne, zarabianie kabli, montaż złączy, obkurczanie termiczne złączek i kabli)- Kontrola techniczna, jakościowa i wzrokowa wykonywanej pracy, materiałów i komponentów- Współpraca z innymi działami produkcyjnymi (inspekcja, test, magazyn)- utrzymywanie porządku na stanowisku pracyOferujemy:- Umowę o pracę tymczasową (do 18 miesięcy zgodnie z prawem) lub umowę zlecenie (liczba godzin w miesiącu oraz godziny pracy do ustalenia indywidulnie) w perspektywie zatrudnianie na stałe jak również możliwość przedłużania umów na okresy dłuższe jesteśmy elastyczni i chętni na kompromisy- Wynagrodzenie w przedziale 2800-3400 PLN brutto (przy pełnym etacie - zależnie od doświadczenia)- Praca dwuzmianowa - Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej- Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników- Do zakładu dojeżdża autobus miejski z Bydgoszczy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: Zdolności manualne (praca z małymi elementami sprawne ręce i dobry wzrok)- Wykluczona wada daltonizmu (konieczność rozróżniania kolorów)- Wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie) lub osoby o podobnych zainteresowaniach (do zweryfikowania)- Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanieMile widziane:- Wykształcenie techniczne, chęci podnoszenia kwalifikacji zawodowych- Doświadczenie w pracy na produkcji- Umiejętność lutowania- Znajomość rysunku technicznegoIstnieje możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:

Osielsko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy