kandydatów

Etat Associate project manager (lv)(nr 4874)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Associate project manager (lv)(nr 4874)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4874
OBOWIĄZKI:
GŁÓWNY CEL PRACY:Associate Project Manager ściśle współpracuje z liderem zespołu oraz z różnymi działami. Koordynuje tworzenie bezbłędnych, sprawdzonych pod względem językowym tłumaczeń poprzez proces tłumaczenia zwrotnego, weryfikacji przez ekspertów oraz sprawozdań. Osoba na tym stanowisku komunikuje się z klientami i dostawcami w sprawach bieżących, takich jak wyjaśnianie zadań do wykonania, aktualizowanie statusu projektu oraz określanie terminów realizacji.OPIS STANOWISKA:- Komunikacja z klientem odnośnie jego obaw, potrzeb projektowych, ryzyka produkcyjnego- Dostarczanie raportów na temat statusu projektów oraz bycie głównym punktem kontaktu z klientem w zakresie przydzielonych projektów- Prowadzenie prezentacji informujących klienta o etapach projektu, terminach i rezultatach- Zapewnienie satysfakcji klienta poprzez proaktywne poszukiwanie i oferowanie rozwiązań- Zapewnienie ścisłego przestrzegania terminów, budżetów i wysokiej jakości dostarczanych produktów- Rozumienie i stosowanie się do systemu zarządzania jakością firmy- Tworzenie instrukcji projektowych dla zespołów wewnętrznych- Wykonywanie obowiązków administracyjnych, które obejmują zamykanie projektów i utrzymanie struktury folderówOFERUJEMY:- stabilność zatrudnienia (umowę o pracę)- pracę zdalną- prywatną opiekę medyczną- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie- możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji (system awansów poziomych i pionowych)- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych trenerów- aktywny udział w projektach międzynarodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

WYMAGANIA:- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1- Wykształcenie wyższe kierunkowe (filologia angielska, lingwistyka, zarządzanie, nauki stosowane lub inne pokrewne dziedziny)- Umiejętność zarządzania zespołem i udzielania odpowiednich wskazówek w razie potrzeby- Zdolność do rozwiązywania problemów związanych z obsługą klienta i produkcją w profesjonalny i skuteczny sposób- Dbałość o jakość i szczegóły- Podstawowa znajomość programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint- Wielozadaniowość i zdolność do pracy pod presją czasuMILE WIDZIANE:- Znajomość branży lokalizacyjnej, narzędzi CAT- Doświadczenie w obsłudze klienta / branży tłumaczeniowej

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 083 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy