kandydatów

Etat Referent(nr 4970)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Białe Błota

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Referent(nr 4970)
Miejsce pracy: Białe Błota
Numer: StPr/21/4970
OBOWIĄZKI:
OBOWIĄZKI:Do obowiązków na stanowisku pracy należy w szczególności:1. Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz procedurami wewnętrznymi:a) analiza zapotrzebowania wszystkich jednostek GOPS na poszczególny asortyment, usługi,b) szacowanie wartości zamówienia przed udzieleniem każdego zamówienia,c) przygotowanie i rozesłanie zapytań ofertowych, SWZ, rozstrzygnięcie postępowania o udzielenie zamówienia, przygotowanie i prowadzenie związanej z tym dokumentacji.2. Przeprowadzanie procedury otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu udzielania schronienia osobom bezdomnym na terenie gminy Białe Błota oraz sprawdzanie pod względem merytorycznym dokumentów z tym związanych.3. Sporządzanie umów:a) o udzielenie zamówienia na dostawę poszczególnych artykułów; b) na świadczenie usług (informatyczne, konserwacji oprogramowania, utrzymania stron internetowych, konserwacji windy, urządzeń telefonicznych, systemu alarmowego, monitoringu, w zakresie bhp, medyczne, serwisowe, remonty, roboty budowlane itd); c) na wykonanie przeglądów rocznych i 5letnich (elektryczne, instalacji gazowej, techniczne obiektów, kominiarskie, gaśnic i hydrantów, klimatyzatora, pieca itd).4. Tworzenie i aktualizacja regulaminów dot. udzielania zamówień publicznych.5. Bieżąca analiza potrzeb ośrodka, przygotowanie zamówień i zakup artykułów biurowych, druków akcydensowych, środków czystości, materiałów eksploatacyjnych do drukarek, wyposażenia itp.6. Prowadzenie rejestru udzielonych zamówień w danym roku we wszystkich jednostkach GOPS (na podstawie zawartych umów i faktur zakupowych).7. Sporządzanie sprawozdania z udzielonych zamówień publicznych w danym roku.8 . Wydawanie artykułów biurowych i druków akcydensowych na podstawie kart wydania.9. Współpraca z wykonawcami usług.10. Kompleksowa organizacja specjalistycznych usług opiekuńczych tj. zgłaszanie zapotrzebowań na środki finansowe, planowanie wymiaru usług, przygotowywanie decyzji administracyjnych, sporządzanie sprawozdań, rozliczanie budżetu).11. Przygotowywanie list wypłat przyznawanych świadczeń finansowych z pomocy społecznej na podstawie wydanych decyzji administracyjnych.WARUNKI PRACY NA STANOWISKU:1. Praca w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białych Błotach (budynek posiada windę).2. Praca jednozmianowa.3. Praca administracyjno-biurowa przy monitorze ekranowym.4. Stanowisko nie jest specjalnie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W miesiącu poprzedzającym upublicznienie ogłoszenia o naborze GOPS Białe Błota osiągnął wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, który wynosi co najmniej 6%.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:1.niezbędne : - wykształcenie minimum średnie;- minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze zamówień publicznych;- znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych (w tym nowelizacji) oraz ustawy Prawo budowlane;- obywatelstwo polskie;- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;- nieposzlakowana opinia.2. dodatkowe : - studia wyższe co najmniej pierwszego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym; - samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, bardzo dobra organizacja pracy; - umiejętność analitycznego myślenia; - umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Białe Błota

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 699 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy