kandydatów

Etat Stażysta/ młodszy asystent (nhr)(nr 4974)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Stażysta/ młodszy asystent (nhr)(nr 4974)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4974
OBOWIĄZKI:
kontrola i nadzór nad jednostkami organizacyjnymi stosującymi źródła pola elektromagnetycznego, kontrola i nadzór nad jednostkami organizacyjnymi stosującymi źródła promieniowania rentegowskiego do celów medycznych, realizacja czynności kontrolnych zgodnie z upoważnieniem wydanym przez PWIS w Bydgoszczy, analiza dokumentacji składanej przy wnioskach o wydanie zezwolenia na stosowanie aparatów rtg i uruchamianie pracowni rtg, prowadzenie postępowania administarcyjnego w I instancji, przygotowywanie pism, decyzji i postanowień, opracowań i opinii sanitarnych, prowadzenie baz danych urządzeń wytwarzających pole elektromagnetyczne oraz aparatów rentgenowskich stosowanych do celów medycznych planowanie data rozpoczęcia pracy: grudzień 2021/ styczeń 2022
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fizyk medyczny
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS OFFICE

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku fizyka lub fizyka medyczna, wiedza z zakresu fizyki ogólnej oraz znajomość zagadnień związanych z promieniowaniem, dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra obsługa komputera ze znajomością środowiska Windows

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy