kandydatów

Etat Ekspedytor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Ekspedytor
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3623
OBOWIĄZKI:
- ścisłe przestrzeganie przepisów i procedur w zakresie przyjmowania, opracowywania i doręczania adresatom wojskowych przesyłek pocztowych, - przygotowanie do pracy materiałów i druków eksploatacyjnych; - przyjmowanie, opracowywanie, i doręczanie wojskowych przesyłek pocztowych jawnych i niejawnych, adresatom; - rozdzielanie przyjętych przesyłek na jednostki wojskowe, instytucje, kancelarie, organy pocztowe i marszruty; - wprowadzanie danych w systemach informatycznych do ewidencjonowania przesyłek; - zapewnienie bezpieczeństwa oraz stosowanie wszelkich środków zapobiegających utracie przesyłek; - sporządzanie zestawień dziennych zgodnie z dokumentacją przychodowo rozchodową.WYMAGANIA NIEZBĘDNE:- poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: nie jest wymagany; - staż pracy: nie jest wymagany; -umiejętności: sprawne posługiwanie się systemem MS Windows, znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanymWYMAGANIA DODATKOWE:- doświadczenie: mile widziane doświadczenie w resorcie ON lub na podobnym stanowisku; - poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych. WYMAGANE DOKUMENTY:- kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ - list motywacyjny - dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/ - dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/ - przebieg zatrudnienia /kserokopie/ - informacja o przetwarzaniu danych osobowych /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/ WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ SPOSÓB REKRUTACJI: https://rcibydgoszcz.wp.mil.pl/u/2021.11.21_-_Szczecin_-_EKSPEDYTOR.pdf
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE
Uprawnienia: SAMODZIELNOŚĆ
Uprawnienia: TERMINOWOŚĆ
Uprawnienia: BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: OBSŁUGA SYSTEMU OPERACYJNEGO MICROSOFT WINDOWS

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie