kandydatów

Etat Starszego referenta w sekcji materiałowej(nr 5151)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Starszego referenta w sekcji materiałowej(nr 5151)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5151
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie i wydawanie do i z magazynu środków materiałowych na podstawie właściwych dokumentów,- prowadzenie ewidencji magazynowej w zakresie środków przechowywanych w magazynie wielobranżowym,- sporządzanie planów rzeczowo finansowych, - wprowadzanie korekt i wniosków do planów,- czynny udział w procesie planowania oraz weryfikowanie potrzeb służb materiałowych w module SI LBPP Potrzeby,- praca w systemie ZWSI RON w zakresie służb materiałowych.wynagrodzenie 3444 zł brutto + dodatek stażowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie średnie i 3 lata stażu pracy lub wykształcenie wyższe i rok doświadczenia zawodowego, wymagana znajomość pakietu MS Office, znajomość programu SI LBPP, ZWSI RON, komunikatywność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 444 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy