kandydatów

Etat Asystent ds. księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent ds. księgowości
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/5169
OBOWIĄZKI:

Sprawdzanie i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego po uprzednim przyuczeniu, numerowanie dokumentów, inne prace pomocnicze w księgowości.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Kierunek/specjalność mile widziana ekonomia. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego. Podstawowa znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych, umiejętność pracy dokładnej, sumienność, obowiązkowość, systematyczność, punktualność, wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy