kandydatów

Etat Operator wtryskarek

Firma: TMR Plastics Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów technicznych części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, oferuje kompleksowe rozwiązania produktowe, w tym między innymi dobiera materiały termoplastyczne najlepiej spełniające potrzeby technologiczne klientów.

Operator wtryskarek
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków
  • kompletowanie oraz kontrola detali;
  • weryfikacja i oddzielenie detali wadliwych od detali właściwych;
  • pakowanie odpowiedniej ilości detali i kontrolowanie ich ilości zgodnie ze zleceniem produkcyjnym;
  • prawidłowe gospodarowanie materiałami z tworzywa sztucznego używanymi w procesie produkcyjnym w tym minimalizacja odpadów z tworzyw sztucznych oraz mielenie pozostałości poprodukcyjnych;
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • pracę w młodym zespole z doskonałymi możliwościami rozwoju zawodowego,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • szansę na rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy.