Etat Specjalista ds. współpracy z klientem instytucjonalnym (pion zajmujący się analizą i optymalizacją k

Firma: Pomorska Grupa Konsultingowa S.A. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 6553905, z dnia 2022-02-18

Specjalista ds. współpracy z klientem instytucjonalnym (pion zajmujący się analizą i optymalizacją kosztów)

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Przygotowanie pism w programie Word i zestawień w programie Excel
  • Analiza i wprowadzanie danych do zestawień (przede wszystkim liczbowych) celem przygotowania opisu przedmiotu zamówienia lub przeprowadzenia analizy parametrów dystrybucyjnych energii elektrycznej / gazu
  • Wsparcie merytoryczne klientów
  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji elektronicznej

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność formułowania wypowiedzi pisemnej
  • Umiejętność przyswojenia podstawowej wiedzy technicznej
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa energetycznego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług skierowanych do klienta instytucjonalnego (głównie jednostki samorządu terytorialnego)
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w przyjaznym środowisku