kandydatów

Etat Referent ds. Zamówień Publicznych

Firma: Pomorska Grupa Konsultingowa S.A. miejsce pracy: Bydgoszcz

Na rynku usług doradczych obecni jesteśmy od 1994 roku. Główna działalność Spółki koncentruje się na sektorze publicznym. Od 2011 roku organizujemy i przeprowadzamy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (indywidualne lub w ramach grup zakupowych).

Referent ds. Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie elementów dokumentacji o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Uczestniczenie w procesie oceny ofert pod kątem formalno-prawnym.
  • Sporządzanie i prowadzenie korespondencji z wykonawcami.
  • Przygotowywanie ogłoszeń w BZP oraz DzUUE.
Wymagania:
  • Znajomość przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych.
  • Doświadczenie w sporządzaniu dokumentów zamówienia po stronie zamawiającego.
  • Umiejętność formułowania wypowiedzi pisemnej.
  • Umiejętność obsługi platformy ezamówienia. oraz platform komercyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług skierowanych do klienta instytucjonalnego (głównie jednostki samorządu terytorialnego).
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnego etatu.
  • Pracę w przyjaznym środowisku.
  • Szkolenia komercyjne i wewnętrzne.