kandydatów

Etat Team Leader

Firma: PayPo sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PayPo to rewolucyjny sposób płatności - “Kup teraz, zapłać później” (buy now, pay later), który podbija właśnie serca polskich e-konsumentów. Z naszych usług skorzystało już 700 tys. klientów, a ich liczba stale dynamicznie rośnie. Nasza forma płatności jest dostępna już w ponad 25 000 sklepach internetowych wśród, których znalazły się m.in. sklepy grupy LPP (właściciel sklepów takich jak Reserved, Mohito czy Sinsay), Eobuwie.pl czy Media Expert.

Team Leader
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:
  • Stworzenie zespołu obsługi Klienta w nowo otwartym biurze w Bydgoszczy
  • Dbanie o wysoki standard obsługi Klienta, zgodny z polityką i celami firmy
  • Monitorowanie i raportowanie wykonania wskaźników KPI dla działu
  • Wdrażanie i praca nad projektami mającymi na celu poprawę efektywności pracy i KPI
  • Merytoryczne wsparcie pracy zespołu
  • Ocena pracy i jakości pracy
  • Tworzenie grafików, zarządzanie urlopami zespołu
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata) - warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Budowa i skuteczne zarządzanie zespołem
  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu
  • Dbałość o jakość obsługi klienta
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane
  • Znajomość branży finansowej
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Otwarta ścieżka rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy
  • Nieformalną atmosferę pracy
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj.