kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: PayPo sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

PAYPO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PayPo to rewolucyjny sposób płatności - “Kup teraz, zapłać później” (buy now, pay later), który podbija właśnie serca polskich e-konsumentów. Z naszych usług skorzystało już 700 tys. klientów, a ich liczba stale dynamicznie rośnie. Nasza forma płatności jest dostępna już w ponad 25 000 sklepach internetowych wśród, których znalazły się m.in. sklepy grupy LPP (właściciel sklepów takich jak Reserved, Mohito czy Sinsay), Eobuwie.pl czy Media Expert.

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa Klientów
  • Identyfikacja potrzeb i badanie satysfakcji Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z i Klientami
  • Kontakt ze sklepami internetowymi
  • Udzielanie pomocy Klientom w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów
Oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok - WARUNEK KONIECZNY
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane
  • Znajomość branży finansowej
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22 oraz w sobotę raz na 2 miesiące
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PayPo sp. z o.o. ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa. Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć tutaj.