kandydatów

Etat Planista produkcji

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista produkcji
Miejsce pracy: Bydgoszcz | Numer ref.: PPR/179/KUR

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Ubezpieczenie NNW
  • Fundusz Socjalny

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne)
  • Doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji (5 lat)
  • Znajomość procesów produkcyjnych obróbki metali
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Zdolności analityczne, dokładność
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Zadania:

  • Tworzenie planu produkcyjnego o zapotrzebowanie klientów
  • Harmonogramowanie i planowanie przestrzenne produkcji
  • Zamawianie i harmonogramowanie dostaw niezbędnych do realizacji planu produkcji
  • Opracowywanie dziennych raportów produkcji
  • Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych
  • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie projektów wewnętrznych zmierzających do doskonalenia funkcjonujących systemów planowania i analizowania produkcji