kandydatów

Etat Metrolog

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7482930, z dnia 2022-09-02

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Metrolog

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno–pomiarowym (wzorcowanie).
  • Bieżące pomiary z użyciem skanera 3D oraz maszyny CMM
  • Sporządzanie raportów pomiarowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP w zakresie pomiarów.

Wymagania

  • Dwu letnie doświadczenia na stanowisku metrolog / kontroler jakości.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Podstawowa wiedza z zakresu metrologii.
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Wiedza z zakresu rysunku technicznego.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.
  • Znajomość narzędzi jakościowych.
  • Znajomość obsługi pakietu Office (Excel, Word).
  • Znajomość obsługi skanera 3D (GOM) oraz współrzędnościowej maszyny pomiarowej (Mitutoyo) – dodatkowy atut.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 1 zmianowym
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenie z obsługi skanera 3D oraz CMM

Pozostałe oferty pracy w firmie Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr
Etat Konstruktor Form Wtryskowych w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Operator maszyn / frezarek CNC w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Magazynier / Operator wózka widłowego w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 29-12-2022
Etat Metrolog w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 22-12-2022
Etat Brand Manager w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 09-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2022
Wyświetleń: 132