kandydatów

Etat Konstruktor form wtryskowych

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7482933, z dnia 2022-09-02

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Konstruktor form wtryskowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • konstruowanie nowych form oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych (symulacji wtrysku)
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych
  • wsparcie produkcji
  • uzgodnienia techniczne z klientem i podwykonawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe min 3 lata
  • wiedza z zakresu budowy i rozwiązań technologicznych form wtryskowych
  • znajomość programów do modelowania 3D
  • mile widziana znajomość programu NX

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie 1 zmianowym
  • możliwość rozwoju

Pozostałe oferty pracy w firmie Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr
Etat Konstruktor Form Wtryskowych w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Operator maszyn / frezarek CNC w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Magazynier / Operator wózka widłowego w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 29-12-2022
Etat Metrolog w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 22-12-2022
Etat Brand Manager w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 09-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2022
Wyświetleń: 120