kandydatów

Etat Specjalista ds. ładunków międzynarodowych

Firma: Carolina Logistics EU sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7516839, z dnia 2022-09-12

Carolina Logistics to firma transportowa, która zapewnia zyskowne i inteligentne usługi dla każdej firmy. Indywidualne podejście pomaga nam zaspokoić potrzeby każdego klienta i zdobyć jego zaufanie. Nasi klienci mogą oczekiwać opłacalnych i elastycznych rozwiązań, które pozwolą im się rozwijać.

Dlaczego jesteśmy zaufanym i rzetelnym przewoźnikiem? Ponieważ cenimy naszych klientów i nasz zespół. Doświadczeni i profesjonalni kierowcy oraz szeroka gama zaawansowanych technicznie pojazdów poradzą sobie z ładunkiem o dowolnej trudności. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego każda dostawa jest szybka, bezpieczna i elastyczna.

Specjalista ds. ładunków międzynarodowych

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Obsługa zleceń spedycyjnych;
  • Organizowanie transportu na pozyskane zlecenia;
  • Koordynacja oraz kontakt z kierowcami;
  • Kontakt telefoniczny z brokerami w Stanach;
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm do współpracy na terenie USA;
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA w spedycji !

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego, min. poziom B2;
  • Kontrakt B2B, który w pełni opłacamy ( płacimy ZUS i PODATKI jednoosobowej działalności gospodarczej - nie martwisz się również o księgowość);
  • Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych - ze względu na strefę czasową;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Chęć nauki i poznawania nowych rzeczy – wszystkich procesów operacyjnych nauczysz się u nas!

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobkiskładające się z dwóch części: podstawa netto 1200$ (na rękę) + premia miesięczna za wyniki (+ ZUS, podatek dochodowy US i biuro księgowe);
  • Szkolenie wdrożeniowe;
  • Praca od poniedziałku do piątku 14:00-24:00;
  • Pracę w dobrze zgranym zespole;
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego;
  • Naukę języka angielskiego i sesje coachingowe;
  • Owocowe dni i pizza days;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczną kawę na co dzień;
  • Pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów!