kandydatów

Etat Admin IT

Firma: Carolina Logistics EU sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

CAROLINA LOGISTICS to duży Amerykański holding transportowy, który ma swoje oddziały w Ameryce, Azji, Europie. Otworzyliśmy kolejny oddział w Polsce i związku z tym poszukujemy ambitnych i zdeterminowanych osób na stanowisko Technik biurowy - Wsparcie IT w dziale Spedycji USA. Jeżeli szukasz rozwoju kariery, nowego ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku, lubisz komunikację z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę, chcesz poznać kulturę USA i poprawić swoją znajomość języka angielskiego – dołącz do Nas!

Admin IT
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • wypełnianie bieżących zadań zleconych przez przełożonego związanych z administracją biur w Bydgoszczy;
  • wsparcie techniczne dla naszych pracowników;
  • rozwiązywanie problemów IT;
  • obsługa systemów Windows, IOS;
  • sprawowanie kontroli nad sprzętem, bieżące naprawy, zamówienia, podłączenia, instalacje i wiele więcej.

Wymagania:
  • znajomość systemów operacyjnych Windows i IOS oraz oprogramowania biurowego na poziomie podstawowym;
  • doświadczenie związane z obsługą techniczną sprzętów biurowych;
  • j.angielski na poziomie min. B2;
  • prawo jazdy kat. B - it's a must;
  • dobra organizacja pracy;
  • odpowiedzialność, towarzystwo, punktualność oraz uczciwość.
Oferujemy:
  • pracę od poniedziałku do piątku 14:00-23:00;
  • godzinna przerwa;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zwrot kosztów za paliwo za przejazdy pomiędzy biurami;
  • owocowe dni i pizza days;
  • świąteczne paczki, prezenty urodzinowe;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i smaczną kawę na co dzień;
  • pozytywne nastawienie do inicjatyw i pomysłów!