kandydatów

Etat Project Manager w Narzędziowni

Firma: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 7723074, z dnia 2022-11-09

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.

Project Manager w Narzędziowni

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  •  Pozyskiwanie i wdrażanie nowych projektów, w tym form wtryskowych
  •  Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami
  •  Ustalanie warunków współpracy, negocjacje, zawieranie umów i koordynowanie procesu ich realizacji

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i form wtryskowych
  • Umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo Jazdy kategorii "B", gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Mile widziana znajomość programu SAP, CAD, CAM

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Pozostałe oferty pracy w firmie Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr
Etat Konstruktor Form Wtryskowych w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Operator maszyn / frezarek CNC w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 12-01-2023
Etat Magazynier / Operator wózka widłowego w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 29-12-2022
Etat Metrolog w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 22-12-2022
Etat Brand Manager w firmie: Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr miejsce pracy: Bydgoszcz 09-11-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-11-2022
Wyświetleń: 107