Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w Wydziale Eksploatacji Obwodów Wtórnych

Firma: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. miejsce pracy: Bydgoszcz

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka w Wydziale Eksploatacji Obwodów Wtórnych

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr Ref.: BB/DE/WOB/MS/03/23

Twój zakres obowiązków:

  • ewidencjonowanie w dedykowanych systemach IT wyników badań diagnostycznych i pomiarów z wykonanych prac i odbieranych prac eksploatacyjnych
  • prowadzenie ewidencji i archiwizacji dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej obiektów elektroenergetycznych w zakresie eksploatowanych urządzeń
  • zgłaszanie propozycji wyłączeń elementów KSE dla realizacji prac eksploatacyjnych, remontowych i awaryjnych
  • współpraca przy sporządzaniu rocznego Planu Usług Technicznych oraz Planu remontów majątku sieciowego, w tym przy przygotowywaniu i zgłaszanie zabiegów do dedykowanego Systemu Asset Management (AM) planowanych prac
  • opiniowanie dokumentacji technicznych w zakresie eksploatowanych urządzeń
  • udział w pracach odbiorowych w zakresie: prac eksploatacyjnych, zadań remontowych, odbiorów gwarancyjnych
  • prowadzenie nadzoru nad realizacją prac eksploatacyjnych i remontowych realizowanych przez osoby trzecie
  • udział w przeprowadzaniu spisów z natury majątku sieciowego oraz dokonywania doraźnych inwentaryzacji majątku sieciowego i będącego w rezerwie magazynowej w zakresie, trybie i terminach ustalonych przez PSE S.A. zgodnie z obowiązującymi regulacjami w tym zakresie.
  • wykonywanie czynności eksploatacyjnych w zakresie: Systemów Zdalnego Sterowania i Nadzoru (SSiN); przetworników pomiarowych, automatyk systemowych (ARST / ARNE, AO); komputerów technologicznych, systemów monitoringu transformatorów
  • udział w realizacji programów uruchamiania i testów aparatury i urządzeń w ramach realizacji zadań eksploatacyjnych i remontowych
  • udział w próbach i testach fabrycznych urządzeń instalowanych w ramach zadań eksploatacyjnych i remontowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, elektroenergetyka, elektrotechnika lub pokrewne)
  • dobra znajomość narzędzi Office (Excel, Word, Powerpoint), Acrobat, AutoCAD
  • znajomość edycji programów typu SCADA będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym zakresie zadań
  • uprawnienia kwalifikacyjne URE na stanowisku eksploatacji
  • prawo jazdy kat. B, mobilność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • czytelne i transparentne warunki zatrudnienia w firmie przewidywalnej biznesowo
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych