kandydatów

Etat Lider działu Zakupów

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

 Dla naszego klienta, który produkuje detale z tworzywa sztucznego dla przemysłów: samochodowego, włókienniczego i gazowniczego poszukujemy kandydata na stanowisko: Lider Działu Zakupów.

Lider działu Zakupów
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie firmy w zakupy produkcyjne,
  • negocjacje z dostawcami (części do maszyn, granulaty, barwniki, utwardzacze itd.),
  • wyszukiwanie nowych dostawców,
  • katalogowanie dostawców oraz list produktowych,
  • zarządzanie informacjami o zakupach,
  • współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
  • współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, Excel, Word,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • analityczny umysł,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na systemie ERP.
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunku płacowe,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o bardzo stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w firmie z branży automotive,
  • benefity pozapłacowe,
  • miła atmosfera w pracy,
  • zadaniowy charakter pracy,
  • duży zakres autonomii.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.