kandydatów

Etat Zastępca Głównego Księgowego

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz nadzór merytoryczny i organizacyjny nad wybraną sekcją działu księgowego Spółki, np.. Obszar kosztowy, magazynowy,
  • sporządzenie bieżących i okresowych jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • udział w tworzeniu i doskonaleniu istniejącej polityki rachunkowości i systemu obiegu dokumentów zgodnych z określonymi standardami
  • sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • nadzór nad sporządzaniem deklaracji podatkowych i całokształtem zagadnień dotyczących wybranych obszarów podatkowych, np. VAT lub CIT wraz z rozliczeniami,
  • reprezentowanie firmy przed organami kontrolnymi i audytorami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego w firmie powyżej 20 mln EUR obrotu,
  • biegła znajomość przepisów podatkowych oraz z zakresu finansów i rachunkowości,
  • znajomość systemu Comarch XL,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w największej, renomowanej firmie dystrybucyjnej w Polsce,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy Mogilno lub Toruń.