kandydatów

Etat Specjalista ds.rekrutacji

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 4923654, z dnia 2021-06-11

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie do swojego zespołu w związku z rozwojem poszukujemy doświadczonego Rekrutera. Szukamy osoby pełnej werwy, chęci, zapału, pracowitej, uczciwej i z dużym poczuciem humoru.

Specjalista ds.rekrutacji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: FLAME/01/21

Opis stanowiska

  • prowadzenie rekrutacji różnego szczebla,
  • aktualizowanie bazy danych kandydatów i klientów,
  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom i klientom.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
  • umiejętność obsługi oprogramowania do prowadzenia rekrutacji online,
  • znajomość metod rekrutacyjnych, wyszukiwania kandydatów min.direct search,
  • umiejętność obsługi systemów do wyszukiwania i selekcji kandydatów typu ATS,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego na poziomie minimum B2, (prowadzimy także projekty zagraniczne),
  • prawo jazdy,

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych systemów rekrutacyjnych,
  • dużą ilość ciekawych projektów rekrutacyjnych,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • umowę o pracę,
  • premię od wyników,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.