kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 4988960, z dnia 2021-06-22

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: PP/06/21/Byd

Opis stanowiska

  • Do Twoich obowiązków należeć będzie odbiór drobnych detali z maszyn wtryskowych i kontrola jakości.

Wymagania

  • Jesteś dyspozycyjna/y do pracy 3 zmianowej?
  • Szukasz stabilnej pracy lub chcesz zmienić obecną?
  • Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałaś/eś TAK- Aplikuj!
  • Nie wymagamy doświadczenia ;)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas,
  • Oferujemy umowę o pracę tymczasową,
  • Pracę od poniedziałku do piątku- w weekend czas na odpoczynek ;)
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością przejęcia przez klienta po okresie próbnym,
  • Pracę na terenie Bydgoszczy.