Etat Specjalista ds. wewnętrznej kontroli finansowej - audytor wewnętrzny(nr 3261)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy miejsce pracy: Bydgoszcz

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Specjalista ds. wewnętrznej kontroli finansowej - audytor wewnętrzny(nr 3261)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3261
OBOWIĄZKI:
- zapewnienie prawidłowości pracy WSSE, w szczególności w zakresie prawidłowej polityki finansowej,- opracowywanie projektów, instrukcji, i regulaminów w zakresie audytu wewnętrznego i ich aktualizacje,- sporządzanie planu audytu na dany rok budżetowy,- sporządzanie okresowych sprawozdań z działalności kontrolnej i jej wyników, w szczególności z wykonania Rocznego Planu Audytu,- dokonywanie identyfikacji i analizy ryzyka oraz określenie obszarów wrażliwych w zakresie audytu finansowego i operacyjnego,- współdziałanie z kierownikami komórek organizacyjnych w zakresie związanym z wykonywaniem przez nich kontroli,- monitorowanie wewnętrznych systemów kontroli i ich skuteczności,- udzielanie informacji i wyjaśnień w zakresie realizowanych procesów kontroli zarządczej i sporządzanej dokumentacji,- opracowywanie projektów wniosków pokontrolnych i przedstawienie ich Dyrektorowi WSSE,- sprawdzanie stopnia realizacji zaleceń pokontrolnych.Wymiar czasu pracy 7/10Proponowana data rozpoczęcia pracy: sierpień/ wrzesień 2021
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Ekonomia, Finanse, Administracja
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

- wykształcenie wyższe na kierunku ekonomia, finanse, administracja, kwalifikacje uprawniające do przeprowadzania audytu wewnętrznego zgodnie z art. 286 pkt. 5 ustawy o finansach publicznych minimum dwuletni staż pracy, dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1znajomość ustawy o finansach publicznych, o rachunkowości, o Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o ochronie danych osobowych, o naruszeniu dyscypliny finansów publicznych, o dostępie do informacji publicznej,znajomość kodeksu postępowania administracyjnego, znajomość prawa zamówień publicznych, znajomość aktów wykonawczych do w/w ustaw oraz znajomość problematyki z zakresu kontroli zarządczej, biegła znajomość obsługi komputera w środowisku Windows z podstawowym oprogramowaniem Windows-

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy