kandydatów

Etat Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads.

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5762034, z dnia 2021-10-07

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Dla naszego klienta, firmy z Bydgoszczy działającej  w sektorze marketingu internetowego poszukujemy kandydata na stanowisko :

Specjalista ds. prowadzenia kampanii Google Ads.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: SPEC/BYD/2021

Opis stanowiska

  • tworzenie kampanii Google Ads,
  • optymalizacja kampanii Google Ads,
  • weryfikacja i łączenie kont Google Analytics,
  • konfigurowanie i weryfikowanie zdarzeń konwersji za pośrednictwem Google Tag Manager,
  • podłączanie Optymalizatora Al do kompanii oraz narzędzi Spam Hunter/Click Fraudch,
  • konfiguracje i łączenie kont Google Merchant Center.

Wymagania

  • znajomość systemu Google Ads,
  • znajomość systemu Google Analytics,
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na tworzeniu, kampanii Google Ads na rynek niemiecki,
  • dobra znajomość Arkuszy kalkulacyjnych,
  • doświadczenie w tworzeniu SEO, Facebook Ads,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i innowacyjność.

Oferujemy

  • umowa zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4800 - 6200 brutto miesięcznie,
  • premie, prowizje, nagrody,
  • Karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,
  • paczki na święta,
  • prezent na urodziny,
  • możliwość relaksu w firmie : dostępne piłkarzyki, bilard, dart, ps4, tenis stołowy.