kandydatów

Etat Customer Service Specialist z językiem niemieckim

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5763939, z dnia 2021-10-07

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

Aktualnie dla naszego klienta, dynamicznej, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko:    Customer Service Specialist z j. niemieckim

Oferta zatrudnienia bezpośrednio u klienta.

Customer Service Specialist z językiem niemieckim

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: CSG/BYD/10/2021

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klienta w języku niemieckim (telefonicznie/ mailowo),
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem a poszczególnymi działami firmy,
  • przygotowanie dokumentacji, wprowadzanie danych do systemu SAP,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość Excel,
  • łatwości nawiązywania kontaktu,
  • wykształcenia min.średniego,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • komunikatywności i zaangażowania,
  • mile widziana znajomość SAP.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • pyszną kawę i miłą atmosferę w zespole :)