kandydatów

Etat Kontroler Finansowy

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bydgoszcz

Ogłoszenie numer: 5843187, z dnia 2021-10-19

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.

 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z zakładem produkcyjnym w Bydgoszczy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Kontrolera Finansowego.

Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: BYD/KF/10/21

Opis stanowiska

  • sporządzanie raportów na koniec miesiąca i na koniec roku, zgodnie z IFRS,
  • kontrola nad płynnością finansową spółki,
  • zapewnienie skutecznego, dokładnego i wydajnego systemu kalkulacji kosztów,
  • zarządzanie wszystkimi standardowymi procesami kontrolnymi dotyczącymi zapasów, zaopatrzenia itp.,
  • kosztorysowanie projektów,
  • współpraca ze wszystkimi odpowiednimi organami zewnętrznymi tj. Audytorami, Urzędami Skarbowymi,
  • umiejętne zarządzanie dokumentacją korporacyjną,
  • zarządzanie i optymalizowanie procesów AO/IC(organizacja administracyjna/kontrola wewnętrzna),
  • definiowanie procedur kontroligowych,
  • wspieranie Zarządu w decyzjach finansowych,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z ekonomią,
  • doświadczenie w kontroli finansowej (minimum 3-5 lat) zdobyte w środowisku produkcyjnym/przemysłowym,
  • doświadczenie w księgowości, budżetowaniu, planowaniu, prognozowaniu, kosztorysowaniu, FP&A i kontroli. Wiedza o MSSF.
  • doświadczenie w audycie,
  • rozległa znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access). Mile widziana znajomość BPCS, MS Dynamics 365 i Business Objects,
  • język angielski w mowie i piśmie komunikatywny,

Oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie,
  • praca w firmie o wysokich standardach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji,
  • możliwość rozwoju w grupie kapitałowej,
  • benefity pozapłacowe,
  • dostęp do szkoleń i dofinansowań edukacyjnych,
  • praca w firmie będącej liderem w swojej branży,