kandydatów

Etat Telemarketer

Firma: Flame Employment Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Toruń

Ogłoszenie numer: 5844888, z dnia 2021-10-19

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Dla naszego klienta, firmy z Torunia, działającej  w sektorze marketingu internetowego poszukujemy kandydata na stanowisko: Telemarketer.

Telemarketer

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: TN/10/2021

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klienta wg. własnego uznania z dostępnej bazy,
  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientami,
  • dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • będziesz miał możliwość poznania produktów reklamy internetowej Facebook, Google Ads, pozycjonowania,
  • poprawne raportowanie i uzupełnianie wszystkich danych w systemie, zgodnie z ustaleniami z rozmowy,
  • sporządzanie ofert handlowych dla klienta.

Wymagania

  • jesteś gotowy do pracy z telefonem to czekamy właśnie na Ciebie,
  • dobra dykcja, miły tembr głosu,
  • jesteś otwarty na nowe wyzwania,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania relacji,
  • komunikatywność,
  • znajomość MS Office,
  • mile widziana znajomość produktów reklamy internetowej Facebook, Google Ads, pozycjonowanie.

Oferujemy

  • umowa zlecenie 3 miesiące, potem umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4500 - 4890 brutto miesięcznie,
  • premie, prowizje, nagrody,
  • Karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje prowadzone przez specjalistów Google,
  • paczki na święta,
  • prezent na urodziny,
  • możliwość relaksu w firmie : dostępne piłkarzyki, bilard, dart, ps4, tenis stołowy.