kandydatów

Etat Dyrektor Zarządzający

Firma: OPTIGUARD Sp. Z O.O. miejsce pracy: Toruń

Lider w branży elektronicznych zabezpieczeń antykradzieżowych dla sklepów w Polsce. Naszą podstawową aktywnością jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa towarów w sklepie. Integrujemy różne technologicznie systemy – od bramek antykradzieżowych, rozwiązań softwarowych, systemów kabelkowych, po rozwiązania szyte na miarę.

Aktualnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający
Miejsce pracy: Toruń
Opis stanowiska:
  • przygotowanie wieloletniego planu rozwoju firmy oraz dbałość o jej stały rozwój i wzrost sprzedaży;
  • budowanie strategii sprzedaży i promocji oraz dokładnych planów działań;
  • tworzenie i realizacja budżetów i planów sprzedaży oraz ich bieżące monitorowanie;
  • osiąganie wyników finansowych określonych w strategii i budżetach rocznych firmy;
  • analiza rynku w celu oceny wyników naszych produktów wraz z określeniem nowych kanałów sprzedaży oraz grup docelowych klientów;
  • rozwój i wprowadzanie nowych produktów/marek na rynek;
  • zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie;
  • tworzenie i wdrożenie procesów zarządczych i operacyjnych firmy;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji i wyników produktów;
  • doskonalenie organizacji pracy w firmie;
  • kreowanie atmosfery w zespołach sprzyjających osiąganiu wyników;
  • wspieranie i towarzyszenie ludziom w ich rozwoju;
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu handlowym lub ekonomicznym; mile widziane kierunkowe studia
    podyplomowe;
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku dyrektora handlowego/zarządzającego doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi, na rynku detalicznym
  • umiejętność budowy pozytywnych relacji, wysokie zdolności negocjacyjne i organizacyjne,
  • zdolności przywódcze oraz umiejętność budowy zespołów w firmie,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • wysoka motywacja i pasja w zakresie wykonywanej pracy;
  • energia, dynamizm i wykazywanie inicjatywy w codziennym działaniu;
  • orientacja na osiąganie sukcesów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • chęć związania się z firmą na dłuższy okres;

WARUNEK KONIECZNY: bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego; mile widziane certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę menadżerską;
  • szerokie możliwości rozwoju osobistego;
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie;
  • pakiety świadczeń dodatkowych.
Prosimy o dopisanie w CV: „zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.