kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży w dziale exportu

Firma: OPTIGUARD Sp. Z O.O. miejsce pracy: Toruń

Lider w branży elektronicznych zabezpieczeń antykradzieżowych dla sklepów w Polsce. Naszą podstawową aktywnością jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa
towarów w sklepie. Integrujemy różne technologicznie systemy – od bramek antykradzieżowych, rozwiązań softwarowych, systemów kabelkowych, po rozwiązania szyte na miarę.

Aktualnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży w dziale exportu
Miejsce pracy: Toruń

Główne obowiązki:
  • aktywne prowadzenie sprzedaży na rynkach zagranicznych – przede wszystkim niemieckojęzycznych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy
  • monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych
Nasze oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • nastawienie na realizację celów
  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i zaangażowanie
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • biegłej znajomości obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pensja podstawowa plus prowizyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • karta Multisport
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku